jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Searchable
ru: Возможен поиск
