jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
