jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
