jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Searchable
uk: Можливий пошук
