jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
