jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Sortable
es: Ordenable

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha
