jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
