jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
