jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
