jQuery UI Multiselect (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
