jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
