jQuery UI Multiselect (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
