jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.11) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Height
lt: Aukštis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Check all
lt: Pažymėti viską

en: Uncheck all
lt: Atžymėti viską

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
