jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Height
lv: Augstums

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts
