jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Height
nl: Hoogte

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Check all
nl: Alles selecteren

en: Uncheck all
nl: Alles deselecteren

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.
