jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.12) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Height
da: Højde

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Check all
da: Markér alle

en: Uncheck all
da: Fjern alle markeringer

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.
