jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.12) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित
