jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Filter
hu: Szűrő

en: Height
hu: Magasság

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Check all
hu: Összes bejelölése

en: Uncheck all
hu: Bejelölések megszüntetése

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.
