jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Height
sk: Výška

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy
