jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.13) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Height
ast: Altu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
