jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.13) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Filter
es: Filtro

en: Height
es: Alto

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Check all
es: Marcar todo

en: Uncheck all
es: Desmarcar todo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.
