jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.13) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Filter
gl: Filtro

en: Height
gl: Alto

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Check all
gl: tódalas mensaxes

en: Uncheck all
gl: tódalas mensaxes

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
