jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Height
ne: उचाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
