jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.14) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Filter
he: סינון

en: Height
he: גובה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן
