jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.14) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Filter
uk: Фільтр

en: Height
uk: Висота

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Additional classes
uk: Додаткові класи
