jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.16) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Height
hr: Visina

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
