jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.16) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Filter
km: តម្រង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
