jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.16) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Filter
ro: Filtru

en: Height
ro: Înălțime

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Select option(s)
ro: Selectează opțiune(i)
