jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Height
be: Вышыня

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
