jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
