jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Filter
ca: Filtra

en: Height
ca: Alçada

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Check all
ca: Activa-les totes

en: Uncheck all
ca: Desactiva-les totes
