jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Height
el: Ύψος

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
