jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Filter
pt: Filtro

en: Height
pt: Altura

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado
