jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Height
tr: Yükseklik

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu
