jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Filter
ar: انتقاء

en: Height
ar: الارتفاع

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت
