jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Filter
et: Filtreeri

en: Height
et: Kõrgus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Check all
et: Märgi kõik

en: Uncheck all
et: Eemalda kõik
