jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Height
fi: Korkeus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu
