jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Filter
id: Saring

en: Height
id: Tinggi

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal
