jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Filter
ja: フィルター

en: Height
ja: 高さ

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Check all
ja: すべてをチェック

en: Uncheck all
ja: すべて選択解除

en: Enter keywords
ja: キーワードを入力してください
