jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Filter
oc: Filtrar

en: Height
oc: Nautor

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat
