jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Filter
pt: Filtrar

en: Height
pt: Altura

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Check all
pt: Marcar todos

en: Uncheck all
pt: Desmarcar todos
