jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Filter
vi: Lọc

en: Height
vi: Chiều cao

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt
