jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Filter
cs: Filtr

en: Height
cs: Výška

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Check all
cs: Zaškrtnout vše

en: Uncheck all
cs: Odškrtnout vše

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.
