jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Filter
fr: Filtrer

en: Height
fr: Hauteur

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Check all
fr: Tout cocher

en: Uncheck all
fr: Tout décocher

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fr: Spécifier les pages en utilisant leurs chemins. Saisir un chemin par ligne. Le caractère «*» est un caractère de remplacement (aussi appelé joker ou wildcard). Exemples de chemins : %blog pour la page du blog et %blog-wildcard pour tous les blogs personnels. %front représente la page d’accueil.
