jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
