jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Filter
jv: Saring

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
