jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Height
ku: بەرزی

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
