jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Filter
fa: صافی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول جولانما استفاده کنید.
