jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Filter
sv: Filtrera

en: Height
sv: Höjd

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Check all
sv: Markera alla

en: Uncheck all
sv: Avmarkera alla

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
