jQuery UI MultiSelect Widget (7.x-1.16) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Height
eu: Altuera

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta
